+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Adventsko-božićni koncert HKUU Sveti Martin

Dodano : 19.12.2022

HKUU “Sveti Martin”

Nedjelja, 18. prosinca 2022.

U župnoj crkvi Svetog Martina biskupa održan je Adventsko-božićni koncert mješovitog zbora i instrumentalnog sastava HKUU-e pod vodstvom dirigenta Dominika Padarića i intepretaciju prof. Anđelke Klemenčić.
U nastavku donosimo dašak čarobne atmosfere.
HKUU Sveti Martin
Visit Sveti Martin
Visit Međimurje

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...