+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BERBA GROŽĐA U ŽUPNOM VINOGRADU

Dodano : 31.08.2018

BERBA GROŽĐA U ŽUPNOM VINOGRADU

U četvrtak 30. kolovoza u Gradiščaku u župnom vinogradu imali smo berbu grožđa. Uz lijepo vrijeme bilo je i lijepo druženje. Okupili smo se u 8.30 sati prije podne ispred župne kleti, gdje je bila okrepa. Nakon okrepe krenulo se u branje grožđa koje je trajalo do 16.00 sati.
Puno ljudi je sudjelovalo u berbi na razne načine te ovom prigodom zahvaljujem svima: beračima, prešarima, podrumarima, onima koji su donijeli kolače te sudjelovali u pripremi hrane i posluživanju. Neka Svima Božja milost bude nagrada za svako dobro djelo.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...