+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BERBA GROŽĐA U ŽUPNOM VINOGRADU

Dodano : 31.08.2018

BERBA GROŽĐA U ŽUPNOM VINOGRADU

U četvrtak 30. kolovoza u Gradiščaku u župnom vinogradu imali smo berbu grožđa. Uz lijepo vrijeme bilo je i lijepo druženje. Okupili smo se u 8.30 sati prije podne ispred župne kleti, gdje je bila okrepa. Nakon okrepe krenulo se u branje grožđa koje je trajalo do 16.00 sati.
Puno ljudi je sudjelovalo u berbi na razne načine te ovom prigodom zahvaljujem svima: beračima, prešarima, podrumarima, onima koji su donijeli kolače te sudjelovali u pripremi hrane i posluživanju. Neka Svima Božja milost bude nagrada za svako dobro djelo.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...