+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BICIKLISTI NA MARIJI BISTRICI

Dodano : 04.07.2016

biciklisti2

Naša župa već tradicionalno hodočasti u svetište Majke Božje Bistričke prvu nedjelju nakon blagdana sv. Petra i Pavla. Tako smo hodočastili i ove godine. Dan prije na Mariju Bistricu uputilo se i 11 biciklista, te u nedjelju još dvoje. Svatko ima svoj motiv, ali svi su bili složni u molitvi i otvorenosti prema Božjoj milosti. Unatoč dugoj kilometraži svi su se vratili puni duhovne snage za svakidašnji život.

biciklisti3... Preko Čakovca, Varaždina, Beretinca do Bele i dalje kroz Podrute do Zlatar Bistrice i M. Bistrice...

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...