+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BICIKLISTI NA MARIJI BISTRICI

Dodano : 04.07.2016

biciklisti2

Naša župa već tradicionalno hodočasti u svetište Majke Božje Bistričke prvu nedjelju nakon blagdana sv. Petra i Pavla. Tako smo hodočastili i ove godine. Dan prije na Mariju Bistricu uputilo se i 11 biciklista, te u nedjelju još dvoje. Svatko ima svoj motiv, ali svi su bili složni u molitvi i otvorenosti prema Božjoj milosti. Unatoč dugoj kilometraži svi su se vratili puni duhovne snage za svakidašnji život.

biciklisti3... Preko Čakovca, Varaždina, Beretinca do Bele i dalje kroz Podrute do Zlatar Bistrice i M. Bistrice...

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...