+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Biskupova odluka o misama

Dodano : 20.02.2021

OBJAŠNJENJE:

Binacije: dvije mise radnog dana – jedna redovita koja ide svećeniku,  a
druga sprovodna koja ide u biskupiju

Trinacije: tri mise nedjeljom i zapovijedanim blagdanom – jedna za
župljane, a druge dvije naručene misne nakane (župna crkva i filijalna
crkva); (jedna ide svećeniku, a druga u biskupiju)

Kumulativne mise: subotom ujutro u 07.30h – više nakana (jedna ide
svećeniku, a ostale u biskupiju)

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...