+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Biskupova odluka o misama

Dodano : 20.02.2021

OBJAŠNJENJE:

Binacije: dvije mise radnog dana – jedna redovita koja ide svećeniku,  a
druga sprovodna koja ide u biskupiju

Trinacije: tri mise nedjeljom i zapovijedanim blagdanom – jedna za
župljane, a druge dvije naručene misne nakane (župna crkva i filijalna
crkva); (jedna ide svećeniku, a druga u biskupiju)

Kumulativne mise: subotom ujutro u 07.30h – više nakana (jedna ide
svećeniku, a ostale u biskupiju)

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...