+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGDAN GOSPE LURDSKE

Dodano : 12.02.2020

BLAGDAN GOSPE LURDSKE

U utorak 11. veljače povodom blagdana “GOSPE LURDSKE” u župnoj crkvi je služena svečana pjevana sveta misa. Poslije misnog slavlja bila je procesija sa svijećama do kapelice Gospe Lurdske u Vrhovljanu. Po dolasku u kapelicu župnik je predvodio molitvu krunice. Uz molitvu krunicu vjernici su pjevali marijanske pjesme.
Hvala vatrogascima (DVD Sveti Martin na Muri) koji su osiguravali promet prilikom procesije.

 

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...