+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGDAN GOSPE LURDSKE

Dodano : 12.02.2020

BLAGDAN GOSPE LURDSKE

U utorak 11. veljače povodom blagdana “GOSPE LURDSKE” u župnoj crkvi je služena svečana pjevana sveta misa. Poslije misnog slavlja bila je procesija sa svijećama do kapelice Gospe Lurdske u Vrhovljanu. Po dolasku u kapelicu župnik je predvodio molitvu krunice. Uz molitvu krunicu vjernici su pjevali marijanske pjesme.
Hvala vatrogascima (DVD Sveti Martin na Muri) koji su osiguravali promet prilikom procesije.

 

 

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...