+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGDAN GOSPE LURDSKE

Dodano : 12.02.2020

BLAGDAN GOSPE LURDSKE

U utorak 11. veljače povodom blagdana “GOSPE LURDSKE” u župnoj crkvi je služena svečana pjevana sveta misa. Poslije misnog slavlja bila je procesija sa svijećama do kapelice Gospe Lurdske u Vrhovljanu. Po dolasku u kapelicu župnik je predvodio molitvu krunice. Uz molitvu krunicu vjernici su pjevali marijanske pjesme.
Hvala vatrogascima (DVD Sveti Martin na Muri) koji su osiguravali promet prilikom procesije.

 

 

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...