+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGDAN VELIKE GOSPE

Dodano : 17.12.2013

IMG_0002

U četvrtak 15.08. i u našoj župi je svečano proslavljen blagdan Velike Gospe! U našoj župi se blagdan Velike Gospe slavi kao veliko proštenje na koje dolaze i vjernici iz ostalih župa.

Ove godine  je svečano misno slavlje predvodio naš dekan mons. Leonard Logožar,  župnik u Štrigovi! Mnoštvo prisutnih vjernika je potaknuo da slijede primjer blažene Djevice Marije, odnosno da prihvate Isusa u svojem životu.

IMG_0035

IMG_0032

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...