+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGOSLOV MOSTA KOD DOMA UDRUGE HRVATSKIH BRANITELJA

Dodano : 08.06.2018

BLAGOSLOV MOSTA KOD DOMA UDRUGE HRVATSKIH BRANITELJA

U utorak 01. svibnja kod doma hrvatskih branitelja bilo je prigodno druženje uz “prvomajski grah”. U popodnevnim satima domači župnik je blagoslovio most koji se nalazi pored doma hrvatskih branitelja. Sve je pozvao na molitvu i nasljedovanje Božje Riječi, gdje god se našli.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...