+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Blagoslov obitelji i kuća

Dodano : 31.01.2021

Odlukom našeg Varaždinskog biskupa, blagoslov obitelji i kuća
započeti ćemo u našoj župi 18. veljače. Svi koji su bolesni ili su u
izolaciji, za blagoslov se mogu javiti kasnije. Koji ste na poslu i niste u
vrijeme blagoslova kod kuće, javite se kada nas možete primiti na
blagoslov. Svi koji se nalaze u inozemstvu i u vrijeme blagoslova ne
mogu doći u domovinu, k njima možemo doći po dogovoru. Na
blagoslovu nas ne trebate čekati pred vratima, doći ćemo svima.


 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...