+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGOSLOV PLODOVA ZEMLJE U DJEČJEM VRTIĆU “RIBICA” U ŽABNIKU

Dodano : 08.10.2017

BLAGOSLOV  PLODOVA  ZEMLJE  U  DJEČJEM VRTIĆU „RIBICA“ U ŽABNIKU

U četvrtak u dječjm vrtiću Ribica iz Žabnika obilježeni su dani kruha i zahvalnosti.
Uz lijepo i toplo vrijeme djeca su  imala prigodan program koji se sastojao od recitacija, pjesama i kraćih scenskih prikaza. Svi prisutni su bili oduševljeni  programom.
Na početku programa nakon uvodne recitacije  župnik je blagoslovio plodove zemlje, sve prisutne, a posebno djecu. Na kraju blagoslova svi  zajedno su izmolili molitvu  „OČE NAŠ“.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...