+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGOSLOV PLODOVA ZEMLJE U DJEČJEM VRTIĆU “RIBICA” U ŽABNIKU

Dodano : 08.10.2017

BLAGOSLOV  PLODOVA  ZEMLJE  U  DJEČJEM VRTIĆU „RIBICA“ U ŽABNIKU

U četvrtak u dječjm vrtiću Ribica iz Žabnika obilježeni su dani kruha i zahvalnosti.
Uz lijepo i toplo vrijeme djeca su  imala prigodan program koji se sastojao od recitacija, pjesama i kraćih scenskih prikaza. Svi prisutni su bili oduševljeni  programom.
Na početku programa nakon uvodne recitacije  župnik je blagoslovio plodove zemlje, sve prisutne, a posebno djecu. Na kraju blagoslova svi  zajedno su izmolili molitvu  „OČE NAŠ“.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...