+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGOSLOV VOZILA I VOZAČA NA USKRSNI PONEDJELJAK

Dodano : 07.05.2019

BLAGOSLOV VOZILA I VOZAČA NA USKRSNI PONEDJELJAK

Na uskrsni ponedjeljak, već tradicionalno, u našoj župi je sveta misa za početak otvaranja oldtimer sezone. Tako je bilo i ove godine. Misu je služio domači župnik, a bili su prisutni i gosti –  udruga “PRVA KUBURA” iz Višnjice koji su izveli počasni pucanj.
Nakon misnog slavlja, na Trgu Svetog Martina, župnik je sve prisutne blagoslovio i zazvao Božji blagoslov.

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...