+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGOSLOV VOZILA I VOZAČA NA USKRSNI PONEDJELJAK

Dodano : 07.05.2019

BLAGOSLOV VOZILA I VOZAČA NA USKRSNI PONEDJELJAK

Na uskrsni ponedjeljak, već tradicionalno, u našoj župi je sveta misa za početak otvaranja oldtimer sezone. Tako je bilo i ove godine. Misu je služio domači župnik, a bili su prisutni i gosti –  udruga “PRVA KUBURA” iz Višnjice koji su izveli počasni pucanj.
Nakon misnog slavlja, na Trgu Svetog Martina, župnik je sve prisutne blagoslovio i zazvao Božji blagoslov.

 

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...