+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

BLAGOSLOV VOZILA I VOZAČA NA USKRSNI PONEDJELJAK

Dodano : 07.05.2019

BLAGOSLOV VOZILA I VOZAČA NA USKRSNI PONEDJELJAK

Na uskrsni ponedjeljak, već tradicionalno, u našoj župi je sveta misa za početak otvaranja oldtimer sezone. Tako je bilo i ove godine. Misu je služio domači župnik, a bili su prisutni i gosti –  udruga “PRVA KUBURA” iz Višnjice koji su izveli počasni pucanj.
Nakon misnog slavlja, na Trgu Svetog Martina, župnik je sve prisutne blagoslovio i zazvao Božji blagoslov.

 

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...