PROŠTENJE SV. ANTUNA PADOVANSKOGA U ČESTIJANCU

Dodano : 15.06.2022

U nedjelju 14. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlč. Mladen Gorupić. Sv. Antun Padovanski često je zagovornik za izgubljene stvari, ali trebamo moliti i njegov zagovor da se mi sami ne izgubimo, zaključio je u svojoj propovijedi.

Prije završnog blagoslova domaći župnik je svima zahvalio. Pjevanje na misi su predvodili pjevači.

Uz mnoštvo vjernika bio je prisutan i načelnik općine Sveti Martin na Muri Martin Srša, dok su  vatrogasci osiguravali cestu.

Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz odličan bograč i kolače koju su pripremili mještani Čestijanca.