+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ČESTIT BOŽIĆ I BLAGOSLOVLJENA 2016. GODINA

Dodano : 24.12.2015

JASLICE ZUPNA CRKVA

ČESTIT BOŽIĆ I BLAGOSLOVLJENA  2016. GODINA

BOŽIĆ JE BLAGDAN ROĐENJA NAŠEGA SPASITELJA ISUSA KRISTA, BOGA I ČOVJEKA! SVOJIM ROĐENJEM NA SKROMNOME MJESTU U ŠTALICI I NAS POZIVA
NA PONIZNOST I SKROMNOST SVAKIDAŠNJEG ŽIVOTA.
NEKA SVIJETLO KOJE JE ISUS DONIO SVOJIM ROĐENJEM OBASJA
SVAKO SRCE POJEDINCA, OBITELJI I ČITAVE ZAJEDNICE.
USKLIKNIMO ZAJEDNO SA ANĐELIMA:
„SLAVA BOGU NA VISINI, A MIR LJUDIMA NA NIZINI!”

JASLICE U HLAPICINI

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...