+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ČESTIT BOŽIĆ I BLAGOSLOVLJENA 2016. GODINA

Dodano : 24.12.2015

JASLICE ZUPNA CRKVA

ČESTIT BOŽIĆ I BLAGOSLOVLJENA  2016. GODINA

BOŽIĆ JE BLAGDAN ROĐENJA NAŠEGA SPASITELJA ISUSA KRISTA, BOGA I ČOVJEKA! SVOJIM ROĐENJEM NA SKROMNOME MJESTU U ŠTALICI I NAS POZIVA
NA PONIZNOST I SKROMNOST SVAKIDAŠNJEG ŽIVOTA.
NEKA SVIJETLO KOJE JE ISUS DONIO SVOJIM ROĐENJEM OBASJA
SVAKO SRCE POJEDINCA, OBITELJI I ČITAVE ZAJEDNICE.
USKLIKNIMO ZAJEDNO SA ANĐELIMA:
„SLAVA BOGU NA VISINI, A MIR LJUDIMA NA NIZINI!”

JASLICE U HLAPICINI

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...