+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Dana 22. veljače 2023. godine proslavljena je Čista srijeda ili Pepelnica

Dodano : 22.02.2023

Dana 22. veljače 2023. godine proslavljena je Čista srijeda ili Pepelnica, kojom je započelo vrijeme Četrdesetnice ili Korizme.

Pročitajte još

Krizmanički tečaj u župi

U petak 17.3. započeo je krizmanički tečaj u župi u Svetom Martinu na Muri. Animatori su se okupili u velikoj dvorani nešto ranije kako bi pripremili sve što je potrebno a tamo im se pridružio vlč. Krunoslav Sajko, a u njihovom susretu osjetila se radost i...

Održan Križni put 2023. godine

Župa Svetog Martina biskupa svake godine organizira križni put po cijeloj župi. Pobožnost križnog puta stavlja vjernicima, ali i drugim ljudima na srce razmišljanje o smislu žrtve, ljubavi i života želeći podsjetiti da je i sam Bog imao svoj križni put, ali da je...