DEKANATSKI SUSRET MLADIH U SVETOM MARTINU NA MURI

Dodano : 12.12.2017

U SVETOM MARTINU NA MURI DEKANATSKI SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

U nedjelju 10. prosinca druge nedjelje došašća u Svetom Martinu na Muri je održan dekanatski susret mladih štrigovskog dekanata.
Susret je započeo u 16.00 sati u župnoj dvorani. Nakon uvodnog pozdrava  župnika i molitve katehezu je održala Ivana Krajačić na temu „PRIPRAVITE PUT GOSPODINU“.
Nakon izlaganja krenuli smo u župnu crkvu, gdje je  u 17.00 sati  bilo klanjanje. Pjevanje na klanjanju je predvodio župni zbor mladih. Poslije klanjanja u parku župnog dvora bio je kraći duhovni program koji se sastojao od pjevanja adventskih pjesama i blagoslova mjesta i župe.
Poslije svega mladi su se još zadržali u neformalnom druženju u župnoj dvorani.

Iako nas nije bilo puno, večer druge nedjelje došašća bila je ispunjena duhovnom snagom.