+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

DUHOVNO – REKREATIVNO DRUŽENJE MINISTRANATA

Dodano : 26.07.2020

DUHOVNO – REKREATIVNO DRUŽENJE MINISTRANATA

U ponedjeljak 20. srpnja ministranti naše župe sa župnikom su pješačili po župi. Pješačili smo uz rijeku Muru do župnog vinograda u Gradiščaku. U Žabniku je bila pauza i sportski dio druženja. U Gradiščaku je bila veća pauza za ručak (roštilj), gdje su također ministranti slagali drva. U dva navrata prilikom pješačenja molili smo krunicu. Druženje je proteklo u lijepom raspoloženju i divljenju Božjoj prirodi.

 

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....