+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

DUHOVNO – REKREATIVNO DRUŽENJE MINISTRANATA

Dodano : 26.07.2020

DUHOVNO – REKREATIVNO DRUŽENJE MINISTRANATA

U ponedjeljak 20. srpnja ministranti naše župe sa župnikom su pješačili po župi. Pješačili smo uz rijeku Muru do župnog vinograda u Gradiščaku. U Žabniku je bila pauza i sportski dio druženja. U Gradiščaku je bila veća pauza za ručak (roštilj), gdje su također ministranti slagali drva. U dva navrata prilikom pješačenja molili smo krunicu. Druženje je proteklo u lijepom raspoloženju i divljenju Božjoj prirodi.

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...