+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

DVD SVETI MARTIN NA MURI I LAPŠINA DOSTOJANSTVENO ČUVALI BOŽJI GROB

Dodano : 31.03.2018

KLANJANJE BOŽJEM GROBU

Na “VELIKU SUBOTU” čitav dan su članovi DVD LAPŠINA I SVETI MARTIN NA MURI dostojanstveno čuvali Božji grob.
Tijekom čitavog dana mnogi vjernici poklonili su se Kristu Spasitelju.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...