+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

DVD SVETI MARTIN NA MURI I LAPŠINA DOSTOJANSTVENO ČUVALI BOŽJI GROB

Dodano : 31.03.2018

KLANJANJE BOŽJEM GROBU

Na “VELIKU SUBOTU” čitav dan su članovi DVD LAPŠINA I SVETI MARTIN NA MURI dostojanstveno čuvali Božji grob.
Tijekom čitavog dana mnogi vjernici poklonili su se Kristu Spasitelju.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...