+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

GODIŠNJE KLANJANJE I ZAHVALA ZA PLODOVE ZEMLJE

Dodano : 22.10.2019

U četvrtak 10. listopada u našoj župi je održano
“GODIŠNJE KLANJANJE” i “DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE”

Misno slavlje je predvodio vlč. Marijan Horvat, župnik u Murskom Središću. Govoreći o vrijednosti svakidašnje hrane povezao je Božju prisutnost u sakramentu euharistije, koja se također očituje u hrani.
Dani zahvalnosti za plodove zemlje obilježeni su u suradnji sa Osnovnom školom.
Čitav dan je bilo klanjanje u župnoj crkvi!

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...