+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

HODOČAŠĆE U SVETIŠTE MAJKE BOŽJE TRSATSKE

Dodano : 05.08.2018

HODOČAŠĆE U SVETIŠTE MAJKE BOŽJE TRSATSKE

U subotu 04. kolovoza naša župa hodočastila je u svetište Majke Božje Trsatske. Krenuli smo u ranim jutarnjim satima  i uz ugodnu vožnju smo stigli na Trsat u 8.30 sati. U zajedničkoj procesiji uz pjesmu i molitvu molili smo zagovor Majke Božje Trsatske. Nakon ulazne procesije bila je mogućnost pristupiti sakramentu svete ispovijedi, a u 9.00 sati je bila pobožnost križnog puta.
Zajedničko misno slavlje bilo je u 10.00 sati na kojem je propovijedao je fra Tomislav Faletar.
Po završetku misnog slavlja svi hodočasnici išili su u procesiji oko glavnog oltara.
U popodnevnim satima otišli smo na otok Krk u Malinsku.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...