+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Hodošačće u Krašić

Dodano : 25.11.2023

Krašić – malo mjesto u sjeverozapadnoj Hrvatskoj, između Zagreba i Karlovca. Krašić bez Stepinca ostao bi samo jedno malo mjesto u Hrvatskoj, poznato doduše po mnogim znamenitim osobama, ali blaženik kojeg njegov narod već odavno smatra svecem, daleko nadilazi granice svoga zavičaja, ali i granice Hrvatske.

 

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...