+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Hvala! donatori za park i lustere

Dodano : 16.04.2022

DAROVATELJI ZA PARK

Ivan Goričanec – Vrhovljanska ul.; Milica Novinščak – Gradiščak;  Ana Šardi – Glavna ul.;  Jože Kirec – Dunajska ul.;  Ivan Oletić – Dunajska ul.; Mario Špoljarić – Jurovec;  Prvopričesnici – 2021 g.; Krizmanici – 2021 g.;  Zvonko Zadravec – Kapelščak.; Marija Filipan – Hlapičina; Mirko Stojko – Hlapičina;  Ana Oletić;  Terezija Podgorelec – Jurovec; Branko i Božica Polanec – Ul. Zrinskih;  Dušanka Veselko – Vugrišinec; Marija Žignić – Čakovečka ul.; Ivan Koprivec – Čakovecka ul.;  Dragutin Goričanec – Hlapičina;  Ivanka Vinković – Brezovec;  Antonija Novak – Marof;  Irena Pokrivač – Brezovec; Franjo Novak – Ul. Zrinskih; Franjo Goričanec – Jurovec;  Dragica Kos – Vrhovljanska ul.; Ivan Šardi – Ul. Zrinskih;  Julijana Pintarić – Banfi; Ivan Sobočan – Grkaveščak;  Stanko Perčić – ul. Zrinskih; Dragica Mesarić – Glavna ul.; Franjo Srpak – Grkaveščak; Ana Sever – Glavna ul.; Mijo Krajačić – Grkaveščak; Ivan Kočila – Kapelščak;  Marija Premuš – Dunajska ul.;  Obitelj Lesar – Brezovec;  Darinka Karlovčec – Vrhovljanska ul.; Marta Dvanajščak – Jurovčak; Katarina Kutnjak – Lapšina; Srećko Tibaut – Kapelščak; Biserka Stojanović – Kapelščak; Mihalj Podgorelec – Jurovec;  Jelena Vinko – Brezovec; Julijana Kos – Jurovec;  Marija Muršić – Jurovčak; Stanislav Perčić – Jurovec;  Dragica Srša – Gradiščak;  Mladen Gorupić – župnik; Obitelj Horvat – Koncovščak; Radovan Kočila – Jurovec; Mijo Kralj – Dunajska ul.; Antonija Novak – Marof;  Katarina Slavinić – domaćica; Janica Čorba – Čepelovac; Mirjana Miklić – Kalinovac;  Josip Šemanjski – Zagreb;  Irena Trstenjak – Murska ul.;  Ana Strnad – Glavna ul.; Rozalija Bogdan – Ribička ul.;  Julijana Terek – Dunajska ul.;  Branko Šajnović – Hlapičina; Valentin Kutnjak – Čakovečka ul.; Danica Posel – Uska ul.;  Vesna Rešetar – Vinogradska ul.;  Ana Podgorelec – Vrhovljanska ul.; Franjo Kovačić – MIinarska ul.;  Vladimir Lesar – Brezovec;  Ivanka Vinković – Brezovec; INFO Point  – Ul. Zrinskih; Franciska Oletić – Hlapičina; Josip Krajačić – Gradiščak; Danica Cimerman – Hlapičina; Ivan Kutnjak – Ul. Zrinskih; Dragica Perčić – Jurovec; Zdravko Fajfar – Čakovečka ul.;  Hamer-Hažić – Gradiščak; Margareta Srša – Hlapičina;  Damir Bogdan – Čestijanec;  Dražen Crnčec – Glavna ul.; Katica Donko – Hlapičina; Vladimir Vršić – Hlapičina;  Branko Bogdan – Marof;  Marija Muršić – Jurovčak;  Franjo Oletić – Brezovec;  Ivan Oletić – Glavna ul.; Juraj Srša – Grkaveščak ;  Martina Haček – Grkaveščak; Josip Novinščak – Hlapičina;  Mirica Novak – Vrhovljanska ul.; Vladimir Tišljarić – Jurovec; Franjo Bogdan – Hlapičina;  Margareta Sobočan – Dunajska ul.;  Petar Karlovčec – Jurovčak; Ivan Šardi – Gradiščak; Petra Mesarić i Aleksander Poredoš Glavna ul.;


DAROVATELJI ZA LUSTERE:

Obitelj Rešetar Vesna i Božidar – Vinogradska ul.; Leon Rešetar – Vinogradska ul.; Katarina Kutnjak  – Lapšina; Mario i Darinka Kovačić – Hlapičina; Branko i Božica Polanec – Ul. Zrinskih; Super Lucija D.O.O.: Stanko Perčić – Ul. Zrinskih; Stanko Kristofić i Emica Modlic – Jurovčak; INFO POINT D.O.O. – Ul. Zrinskih; Obitelj Hažić-Hamer  – Gradiščak; Zvonko Zadravec – Kapelščak;  Orhideja d.o.o. – Vinogradska ul.; Traktor Servis Sakač – Brezovec; Proming d.o.o. Dunajska ul.; August Zver – Brezovec;  Marija Sobočan – Dunajska;  Vladimir Kutnjak – Čakovečka ul.;  Ignac Sakač – Brezovec;  Smartway – Glavna ul.;  Marija Goričanec – Hlapičina;  Miran Jambrović – Žabnička ul.;  Antun Perčić – Čakovečka ul.; Ivan Goričanec – Vrhovljanska ul.; Ivan Oletić – Dunajska ul.; Jože Kos – Jurovec; Gratia Mir d.o.o. – Čakovečka ul.;  Miro Spajić – Poljska ul.;  Kristijan Kovačić – Brezovec; Branko Varšić – Čakovečka ul.; BŽ NETWORT D.O.O. – Jurovčak;  Margareta Vinko – Grkaveščak; Kristijan Podgorelec – Ulica Zrinskih;  Franjo Hažić – Gradiščak; CNC – Obrada – Gospodarska ulica;  Davor Bogdan – Čestijanec;  Đuro Bogdan – Lapšina;  Dragica Kralj – Lapšina;  Zvonimir Šardi – Gradiščak; Jakopić d.o.o. – Ul. Zrinskih; Marijan Čibarić – Hlapičina; Dječji vrtić “Ribica” – Žabnička ul.;  Infoel d.o.o. – Kapelščak;  Agromartin d.o.o. – Čakovečka ul.;  Ivan Sakač – Čestijanec;  Franjo Žignić – Čakovečka ul.; FIIP, obrada za računalne usluge i savjetovanje –  Hlapičina;  Juraj Rebernik – Kralja Tomislava; Antonija Novak – Marof;  Neven Kutnjak – Ul. Zrinskih;  Florijan Novinščak – Gradiščak;  Irena Pokrivač – Brezovec;  Petar Karlovčec – Jurovčak;  Ivanka Vinković – Brezovec;  Julijana Terek – Dunajska ul.;  Marija Kašlik – Hlapičina; Srša Terezija – Gradiščak; Baltazar Oletić – Dunajska ul.;  Vitomir Kralj – Glavna ul.;  Asfalt – Gradnja d.o.o. –  Žabnička ul.;  Anđela  Sobočan – Glavna ul.; Augustin Sabolčec – Kapelščak;  Majda Šinko – Marof;  Mladen Gorupić – župnik;  Marija Muršić – Jurovščak;  Dragutin Goričanec – Hlapičina;  Julijana Kos – Jurovec;  Katarina Koprivec – Glavna ul.;  Irena Trstenjak – Murska ul.; Marija Podgorelec -Vrhovljanska ul.;  Obitelj Franjo – Hlapičina;  Franjo Kovačić – Mlinarska ul.;  Irena Breznik – Ribička ul.;  Stanko Sakač – Brezovec;  Dragutin Bogdan – Čakovečka ul.; Zlatko Posel – Uska ul.;  Marija Šilec – Brezovec;  Ivan i Ana Jurović – Glavna ul.; Josip Sobočan – Vrhovljan;  OPG Milivoj Tomšić – Gradiščak;  Marija Novak – Vrhovljanska ul.;  Margareta Sobočan – Dunajska ul.;  Milica Novinščak – Gradiščak;  Irma Hrženjak – Kapelščak;  Obitelj Katalenić  – Ul. Hrvatskih branitelja;  Danica Cimerman – Hlapičina;  Mirjana Podgorelec – Dunajska ul.;  Ivan Sakač – Hlapičina; Julijana Weiser – Trg Sv. Martina;  August Novinščak – Gradiščak; Ana Podgorelec – Vrhovljanska ul.; Franjo Goričanec – Jurovec

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...