+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

IZLET MINISTRANATA NAŠE ŽUPE

Dodano : 11.07.2019

IZLET MINISTRANATA NAŠE ŽUPE

U ponedjeljak 08. srpnja naši ministranti u pratnji župnika i nekoliko odraslih bili su na izletu u Višnjici, Trakošćanu i Bednji.
Nakon dolaska u Višnjicu imali smo svetu misu, a nakon mise smo razgledali crkvu.
Poslije Višnjice krenuli smo u Trakošćan, gdje smo imali rekreativnu šetnju u prekrasnom okruženju trakošćanskog dvorca.
U Bednji su nas dočekali župnik iz Bednje vlč. Neven Blažon i župnik iz Gornjeg Jesenja vlč. Danijel Herceg sa svojim suradnicima.  Također je bio prisutan i jedan dio ministranata iz župe Bednja i Gornjeg Jesenja. Tako da je u Bednji bio susret ministranata više župa.
Ministranti su uz igru i druženje, te molitvu krunice proveli popodne. Vlč. Neven Blažon je spremao roštilj, te smo se svi zajedno i tjelesno dobro okrijepili.
U večernjim satima vratili smo se u Sveti Martin na Muri.

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....