+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

IZLET MINISTRANATA NAŠE ŽUPE

Dodano : 11.07.2019

IZLET MINISTRANATA NAŠE ŽUPE

U ponedjeljak 08. srpnja naši ministranti u pratnji župnika i nekoliko odraslih bili su na izletu u Višnjici, Trakošćanu i Bednji.
Nakon dolaska u Višnjicu imali smo svetu misu, a nakon mise smo razgledali crkvu.
Poslije Višnjice krenuli smo u Trakošćan, gdje smo imali rekreativnu šetnju u prekrasnom okruženju trakošćanskog dvorca.
U Bednji su nas dočekali župnik iz Bednje vlč. Neven Blažon i župnik iz Gornjeg Jesenja vlč. Danijel Herceg sa svojim suradnicima.  Također je bio prisutan i jedan dio ministranata iz župe Bednja i Gornjeg Jesenja. Tako da je u Bednji bio susret ministranata više župa.
Ministranti su uz igru i druženje, te molitvu krunice proveli popodne. Vlč. Neven Blažon je spremao roštilj, te smo se svi zajedno i tjelesno dobro okrijepili.
U večernjim satima vratili smo se u Sveti Martin na Muri.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...