+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

IZLET: Sarajevo > Travnik > Jajce

Dodano : 14.03.2022

Naša župa organizira izlet 22 i 23 travnja. Putuje se u četvrtak u 24h, a vraća se u subotu do pola noći. Cijena je 690 kn. U cijenu uključeno: 2 doručka, 1 večera s glazbom, 1 noćenje u hotelu s 4 zvjezdice i vodič.  Sve ostalo tko što želi, može u svom aranžmanu. Najmanji broj prijavljenih osoba je 40.  Svaki treba imati covid potvrdu ili negativan test;

Prijave se primaju kod župnika do Uskrsa!

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...