+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

JESENSKO SKUPLJANJE HRANE I NOVČANIH PRILOGA ZA POTREBE KARITASA

Dodano : 22.10.2019

JESENSKO SKUPLJANJE HRANE I NOVČANIH PRILOGA ZA POTREBE KARITASA

U ponedjeljak 21. listopada u organizaciji župnog karitasa bilo je jesensko skupljanje hrane i novčanih priloga. Djelatnici karitasa i njihovi suradnici obilazili su mjesta naše župe i skupljali hranu i novčane priloge. Uz hranu se skupilo i 13.500,00 kn!
U ime karitasa i svih onih kojima će ta pomoć biti proslijeđena iskreno hvala!

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...