+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KLANJANJE BOŽJEM GROBU

Dodano : 17.04.2017

KLANJANJE BOŽJEM GROBU

Na VELIKU SUBOTU  tijekom čitavog dana do vazmenog bdijenja u župnoj crkvi bilo je klanjanje Božem grobu. Dostojanstvo klanjanja na poseban način su odali vatrogasci DVD-a Sveti Martin na Muri i Lapšina koji su čuvali Božji grob. Iznad groba je bilo izloženo Presveto.
Svaki vjernik malo zastane kada pogleda svoj život i cilj prema kojemu ide. Isus nam je pokazao taj cilj, a to je USKRSNUĆE.

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...