+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KLANJANJE BOŽJEM GROBU

Dodano : 17.04.2017

KLANJANJE BOŽJEM GROBU

Na VELIKU SUBOTU  tijekom čitavog dana do vazmenog bdijenja u župnoj crkvi bilo je klanjanje Božem grobu. Dostojanstvo klanjanja na poseban način su odali vatrogasci DVD-a Sveti Martin na Muri i Lapšina koji su čuvali Božji grob. Iznad groba je bilo izloženo Presveto.
Svaki vjernik malo zastane kada pogleda svoj život i cilj prema kojemu ide. Isus nam je pokazao taj cilj, a to je USKRSNUĆE.

 

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...