+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KORIZMENA AKCIJA ŽUPNOG KARITASA

Dodano : 10.04.2019

KORIZMENA AKCIJA ŽUPNOG KARITASA

U ponedjeljak 08. travnja djelatnici župnog karitasa i suradnici obilazili su mjesta naše župe te prikupljali hranu i novčane priloge koje su župljani darovali.
Prikupljanje je počelo u 16.00 sati i trajalo do 20.00 sati.
Prikupljena je lijepa količina hrane koja je darovana biskupijskom karitasu za potrebe pučke kuhinje, ali i za potrebite u našoj župi. Osim hrane prikupilo se 13.000,00 kn (trinaesttisuća kuna) za potrebe karitasa.
Župni karitas na razne načine pomaže starijima, studentima, učenicima, obiteljima…

Hvala djelatnicima karitasa i svim župljanima!

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...