+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KRIŽEVO PROŠTENJE U HLAPIČINI

Dodano : 23.09.2019

KRIŽEVO PROŠTENJE U HLAPIČINI

U nedjelju 15. rujna u Hlapičini kod kapelice “UZVIŠENJA SVETOGA KRIŽA” svečano smo proslavili “KRIŽEVO PŠROŠTENJE”. Uz lijepo i ugodno vrijeme župnik je za vrijeme svete mise u propovijedi posebno naglasio važnost Kristove žrtve na križu, ali i naše svakidašnje žrtve koje treba imati svoj temelj u ljubavi prema Bogu i bližnjemu. Pjevanje na misi zajedno su predvodili pjevači iz Hlapičine i mladi pjevači. Svirao je Patrik Zamuda.

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...