+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KRIŽEVO PROŠTENJE U HLAPIČINI

Dodano : 23.09.2019

KRIŽEVO PROŠTENJE U HLAPIČINI

U nedjelju 15. rujna u Hlapičini kod kapelice “UZVIŠENJA SVETOGA KRIŽA” svečano smo proslavili “KRIŽEVO PŠROŠTENJE”. Uz lijepo i ugodno vrijeme župnik je za vrijeme svete mise u propovijedi posebno naglasio važnost Kristove žrtve na križu, ali i naše svakidašnje žrtve koje treba imati svoj temelj u ljubavi prema Bogu i bližnjemu. Pjevanje na misi zajedno su predvodili pjevači iz Hlapičine i mladi pjevači. Svirao je Patrik Zamuda.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...