+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Križni put 2022. – 20. ožujka u 9:30 h

Dodano : 14.03.2022

Župa Sv. Martina biskupa, svake godine na treću nedjelju korizme, organizirala je križni put po našoj župi. Zadnje dvije godine nije bilo tako, a razlog je Covid-19.

Budući da je situacija s Covidom ipak malo bolja, dobili smo potrebne dozvole ( stožer i policija ), te ćemo organizirati križni put. Budući da do prije tjedan dana nismo bili sigurni u takvu mogućnost, ove godine na križnom putu neće biti “scenski prikaz”, jer ipak sve to treba pripremiti i naći raspoložive ljude da u tome sudjeluju. Neka ovaj križni put bude “PUT MOLITVE, PJESME I DRUŽENJA”, za sve stradale u ratu u Ukrajini, da naša žrtva bude pomoć u njihovim ranjenim životima.

Stoga Vas sve pozivam da se okupimo pred župnom crkvom u nedjelju 20.03.2022. u 09:30 h, da zajedno pješačimo barem jedan dio puta, jer svaka žrtva Bogu je draga! Radosno Vas očekujem –  Vaš župnik!

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...