+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KRŠTENJE PETOG DJETETA U OBITELJI POSEL

Dodano : 15.08.2020

KRŠTENJE PETOG DJETETA OBITELJI POSEL

Na blagdan Velike Gospe u župi Sveti Martin na Muri kao biskupov delegat, mons. Antun Perčić, generalni vikar naše biskupije , krstio je malu Evu, peto dijete obitelji Posel.
Radost je za kršćansku obitelj, kao i za župnu zajednicu kada po sakramentu krštenje dobiva novoga člana, a još je veća radost kada  obitelj ima petero djece. Malo je danas obitelji koje imaju petero djece.
Na kraju misnog slavlja iskrene čestitke u svoje osobno ime i u ime biskupa uputio je mons. Perčić.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...