+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KRŠTENJE PETOG DJETETA U OBITELJI POSEL

Dodano : 15.08.2020

KRŠTENJE PETOG DJETETA OBITELJI POSEL

Na blagdan Velike Gospe u župi Sveti Martin na Muri kao biskupov delegat, mons. Antun Perčić, generalni vikar naše biskupije , krstio je malu Evu, peto dijete obitelji Posel.
Radost je za kršćansku obitelj, kao i za župnu zajednicu kada po sakramentu krštenje dobiva novoga člana, a još je veća radost kada  obitelj ima petero djece. Malo je danas obitelji koje imaju petero djece.
Na kraju misnog slavlja iskrene čestitke u svoje osobno ime i u ime biskupa uputio je mons. Perčić.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...