+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

KRŠTENJE PETOG DJETETA U OBITELJI POSEL

Dodano : 15.08.2020

KRŠTENJE PETOG DJETETA OBITELJI POSEL

Na blagdan Velike Gospe u župi Sveti Martin na Muri kao biskupov delegat, mons. Antun Perčić, generalni vikar naše biskupije , krstio je malu Evu, peto dijete obitelji Posel.
Radost je za kršćansku obitelj, kao i za župnu zajednicu kada po sakramentu krštenje dobiva novoga člana, a još je veća radost kada  obitelj ima petero djece. Malo je danas obitelji koje imaju petero djece.
Na kraju misnog slavlja iskrene čestitke u svoje osobno ime i u ime biskupa uputio je mons. Perčić.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...