MARIJA ŠPRAJC I NJEZINA KĆI ČASNA SESTRA MARGARETA IZ HLAPIČINE DONIRALE MISNICE ZA CRKVU SV. ANE U HLAPIČINI

Dodano : 01.07.2020

MARIJA ŠPRAJC I NJEZINA KĆI ČASNA SESTRA MARGARETA IZ HLAPIČINE
DONIRALE MISNICE ZA CRKVU SV. ANE U HLAPIČINI

U posljednje dvije godine Marija Šprajc i njezina kći časna sestra Margareta donirale su tri misnice za crkvu sv. Ane u Hlapičini. Donacija ima posebnu vrijednost, jer je misnice osobno sašila časna sestra Margareta, koja svoju službu trenutno vrši u Splitu.
Posljednju misnicu crvene boje  je župnik blagoslovio prošlu nedjelju u Hlapičini u crkvi sv. Ane.
Župnik i župljani  iskrenu zahvaljuju na donaciji.