+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Materijali za krizmanike i prvopričesnike

Dodano : 12.12.2020

Zbog trenutnih mjera koje su na snazi ne održava se vjeronauk. Tokom tjedna podijeljeni su materijali sa gradivom za prvopričesnike i krizmanike kako bi se što bolje mogli pripremiti za primanje sakramenta.

Također sve materijale možete pronaći na web stranici župe.

Materijali za prvopričesnike

Materijali za krizmanike

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...