+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA RIBIČE U KAPELI SV. MARGARETE U KAPELŠČAKU

Dodano : 06.12.2018

MISA ZA RIBIČE U KAPELI SV. MARGARETE U KAPELŠČAKU

U četvrtak na blagdan sv. Nikole biskupa u Kapelščaku je župnik služio svetu misu za ribiče. U kapeli se nalazi pokrajni oltar sv. Nikole koji je zaštitnik, putnika, pomoraca, djece, ali i ribiča. Uz članove ribičkog društva „ČIKOV“, bili si prisutni i ostali vjernici.
Župnik je posebno istaknuo vrlinu darežljivosti koja je bila dio života sv. Nikole biskupa, ali na to smo i mi pozvani.
Na kraju svete mise župnik je ribičima čestitao njihov blagdan, te imendan svima koji nose ime svetog Nikole.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...