+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA RIBIČE U KAPELI SV. MARGARETE U KAPELŠČAKU

Dodano : 06.12.2018

MISA ZA RIBIČE U KAPELI SV. MARGARETE U KAPELŠČAKU

U četvrtak na blagdan sv. Nikole biskupa u Kapelščaku je župnik služio svetu misu za ribiče. U kapeli se nalazi pokrajni oltar sv. Nikole koji je zaštitnik, putnika, pomoraca, djece, ali i ribiča. Uz članove ribičkog društva „ČIKOV“, bili si prisutni i ostali vjernici.
Župnik je posebno istaknuo vrlinu darežljivosti koja je bila dio života sv. Nikole biskupa, ali na to smo i mi pozvani.
Na kraju svete mise župnik je ribičima čestitao njihov blagdan, te imendan svima koji nose ime svetog Nikole.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...