+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA RIBIČE

Dodano : 10.12.2019

MISA ZA RIBIČE

Na blagdan sv. Nikole biskupa u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku župnik je služio svetu misu za ribiče koji djeluju na području župe Sv. Martin na Muri. Sveti Nikola biskup je također zaštitnik pomoraca i putnika, te su ga i ribiči uzeli za svojeg zaštitnika.
Župnik je sve pozvao da po primjeru sv. Nikole biskupa budu spremni drugima pomagati tražeći snagu u Božjoj Riječi i svetoj misi.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...