+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA RIBIČE

Dodano : 10.12.2019

MISA ZA RIBIČE

Na blagdan sv. Nikole biskupa u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku župnik je služio svetu misu za ribiče koji djeluju na području župe Sv. Martin na Muri. Sveti Nikola biskup je također zaštitnik pomoraca i putnika, te su ga i ribiči uzeli za svojeg zaštitnika.
Župnik je sve pozvao da po primjeru sv. Nikole biskupa budu spremni drugima pomagati tražeći snagu u Božjoj Riječi i svetoj misi.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...