+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA RIBIČE

Dodano : 10.12.2019

MISA ZA RIBIČE

Na blagdan sv. Nikole biskupa u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku župnik je služio svetu misu za ribiče koji djeluju na području župe Sv. Martin na Muri. Sveti Nikola biskup je također zaštitnik pomoraca i putnika, te su ga i ribiči uzeli za svojeg zaštitnika.
Župnik je sve pozvao da po primjeru sv. Nikole biskupa budu spremni drugima pomagati tražeći snagu u Božjoj Riječi i svetoj misi.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...