+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE

Dodano : 31.03.2018

NA BLAGDAN CVJETNICE
SLUŽENA MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE 

U nedjelju na blagdan „CVJETNICE“ u župnoj dvorani u organizaciji našeg župnog karitasa služena je sveta misa za starije i nemoćne.
Svetu misu služio je vlč. Josip Horvat, svećenik u mirovini. Zajedno sa župnikom svim starijima i nemoćnima su podijelili sakramenat bolesničkog pomazanja. Misno slavlje su svojim pjevanjem uzveličali stariji pjevači.
Nakon misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz domjenak.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...