+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE

Dodano : 31.03.2018

NA BLAGDAN CVJETNICE
SLUŽENA MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE 

U nedjelju na blagdan „CVJETNICE“ u župnoj dvorani u organizaciji našeg župnog karitasa služena je sveta misa za starije i nemoćne.
Svetu misu služio je vlč. Josip Horvat, svećenik u mirovini. Zajedno sa župnikom svim starijima i nemoćnima su podijelili sakramenat bolesničkog pomazanja. Misno slavlje su svojim pjevanjem uzveličali stariji pjevači.
Nakon misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz domjenak.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...