+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE

Dodano : 24.03.2016

IMG_0038

MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE

U nedjelju na blagdan Cvjetnice u župnoj dvorani služena je sveta misa za starije i nemoćne.  Nakon misnog slavlja bilo je prigodno druženje. Sve je to održano u organizaciji  župnog karitasa koji su posvetili svoje vrijeme za starije i nemoćne te tako i ovaj put pokazali spremnost  služenja bližnjemu. Župnik se zahvalio svima na dolasku, a djelatnicima župnog karitasa izrekao hvala za svaku žrtvu i dobro djelo. Starijim i nemoćnim je posvjestio važnost Isusove žrtve čiji smo i mi dionici u patnji i trpljenju. Žrtva i patnja idu prema konačnom cilju, a to je uskrsnuće. Na kraju je svim okupljenima unaprijed čestitao Uskrs. Članovi župnog mješovitog zbora svojim su pjevanjem uzveličali misno slavlje. Prije razilaženja članovi župnog karitasa su svima podijelili prigodne uskrsne čestitke.

IMG_0049IMG_0041

 

Pročitajte još