+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MISA ZAHVALNICA I SLAVLJE SV. HUBERTA

Dodano : 08.11.2015

IMG_0023U nedjelju 08. studenog u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku služena je misa zahvalnica za plodove zemlje i misa za sve žive i pokojne lovce povodom blagdana Sv. Huberta!
Misu je služio domaći župnik, a u  propovijedi je sve pozvao na iskrenost i poniznost u otvorenosti prema Božjoj Riječi, koja nas treba voditi u našem djelovanju i u smislu zahvaljivanja.
Na kraju svete mise župnik se svima zahvalio, a lovcima na čelu sa predsjednikom g. Dragutinom Bohnecom čestitao blagdan Sv. Huberta.
IMG_0025IMG_0008

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...