+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MLADI IZ NAŠE ŽUPE OSVOJILI PRVO MJESTO NA KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU VARAŽDINSKE BISKUPIJE U IVANCU

Dodano : 01.12.2019

MLADI IZ NAŠE ŽUPE SUDJELOVALI NA KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU VARAŽDINSKE BISKUPIJE U IVANCU

U subotu 30.11.2019. u Ivancu je održan katolički malonogometni turnir varaždinske biskupije. Među osam ekipa koje su sudjelovale bili su i mladi iz naše župe. Na katoličkim malonogometnim turnirima varaždinske biskupije vrlo je važna i duhovna dimenzija. Tako je na turnirima prisutna i molitva.
Ekipa iz naše župe osvojila je prvo mjesto. Prvo mjesto naši dečki su osvojili nakon boljeg izvođenja penala protiv ekipe iz Pitomače. Treće mjesto pripalo je ekipi uz župe Molve, dok su domaći dečki iz Ivanca osvojili 4. mjesto. Sveukupno je sudjelovalo 8 ekipa.
Osim prvog mjesta osvojeno je i priznanje za najbolju Fair-play ekipu, a Marko Rožman je kao pojedinac osvojio nagradu za najboljeg igrača cijelog turnira.

Tomislav Sakač

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...