MLADI NAŠE ŽUPE OSVOJILI DRUGO MJESTO NA BISKUPIJSKOM KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU

Dodano : 12.01.2019

U subotu 12. siječnja 2019. godine u Murskom Središću u sportskoj dvorani Osnovne škole održan je biskupijski katolički malonogometni turnir za dečke. Ukupno je sudjelovalo 10 ekipa.
Sudjelovali su i dečki iz naše župe te osvojili izvanredno drugo mjesto. Hvala svim dečkima, a posebno župnom animatoru za mlade Tomislavu Sakaču koji je skupio ekipu.

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...