+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MLADI NAŠE ŽUPE OSVOJILI DRUGO MJESTO NA BISKUPIJSKOM KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU

Dodano : 12.01.2019

MLADI NAŠE ŽUPE OSVOJILI DRUGO MJESTO NA BISKUPIJSKOM KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU

U subotu 12. siječnja 2019. godine u Murskom Središću u sportskoj dvorani Osnovne škole održan je biskupijski katolički malonogometni turnir za dečke. Ukupno je sudjelovalo 10 ekipa.
Sudjelovali su i dečki iz naše župe te osvojili izvanredno drugo mjesto. Hvala svim dečkima, a posebno župnom animatoru za mlade Tomislavu Sakaču koji je skupio ekipu.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...