+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

MLADI NAŠE ŽUPE OSVOJILI DRUGO MJESTO NA BISKUPIJSKOM KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU

Dodano : 12.01.2019

MLADI NAŠE ŽUPE OSVOJILI DRUGO MJESTO NA BISKUPIJSKOM KATOLIČKOM MALONOGOMETNOM TURNIRU

U subotu 12. siječnja 2019. godine u Murskom Središću u sportskoj dvorani Osnovne škole održan je biskupijski katolički malonogometni turnir za dečke. Ukupno je sudjelovalo 10 ekipa.
Sudjelovali su i dečki iz naše župe te osvojili izvanredno drugo mjesto. Hvala svim dečkima, a posebno župnom animatoru za mlade Tomislavu Sakaču koji je skupio ekipu.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...