Dodano : 10.12.2023

Nakon Svete Mise, Sveti Nikola je s ljubavlju podijelio darove koje je pažljivo pripremio župni Caritas. Ovaj posebni trenutak okupio je zajednicu u duhu radosti i zajedništva. Darovi su bili simbol ljubavi i pažnje prema svakom pojedincu, podsjećajući nas na važnost dijeljenja s onima kojima je potrebna pomoć.

Sveti Nikola nas potiče da budemo darežljivi i da širimo ljubav među svojim bližnjima. Ovaj događaj ostavlja trajni trag u srcima svih prisutnih, podsjećajući nas na važnost ljubavi, solidarnosti i brige za druge u duhu božićnog vremena.