+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Nakon Svete Mise, Sveti Nikola je s ljubavlju podijelio darove koje je pažljivo pripremio župni Caritas

Dodano : 10.12.2023

Nakon Svete Mise, Sveti Nikola je s ljubavlju podijelio darove koje je pažljivo pripremio župni Caritas. Ovaj posebni trenutak okupio je zajednicu u duhu radosti i zajedništva. Darovi su bili simbol ljubavi i pažnje prema svakom pojedincu, podsjećajući nas na važnost dijeljenja s onima kojima je potrebna pomoć.

Sveti Nikola nas potiče da budemo darežljivi i da širimo ljubav među svojim bližnjima. Ovaj događaj ostavlja trajni trag u srcima svih prisutnih, podsjećajući nas na važnost ljubavi, solidarnosti i brige za druge u duhu božićnog vremena.

 

 

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....