+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

NAŠI MLADI NA KRAPNJU SUDJELOVALI NA KURSILJU ZA SREDNJOŠKOLCE

Dodano : 08.09.2019

KURSILJO ZA MLADE NA KRAPNJU

U vremenu od 17.-24.8.,Stela, Nina, Marta, Iris i ja(Lara) , sudjelovale smo na duhovnoj obnovi za mlade na Krapnju. Upoznale smo puno novih prijatelja, te smo učvrstile nasu vjeru. Kroz tih tjedan dana, odslušale smo svakakve životne priče zbog kojih smo promijenile pogled na svijet, prošle period šutnje bez imalo muke, bile na ispovijedi koja nije bila uobičajena, zabavljale se na igrama i karaokama, kupale se na moru…Na Krapnju se može biti smješteno u samostanu i bungalovima. Mi smo se toplo nadale da ćemo biti smještene u bungalove, no malo smo se zeznule. Soba 11 u samostanu, bila je naša. Na kraju smo bile prezadovoljne jer smo imale vlastitu kupaonicu, iako tople vode baš i nije bilo. Također smo shvatile da nas nijedan samostan ne bi trpio. Zahvaljujemo se roditeljima i župniku Ivanu Hercegu koji su nam omogućili stvaranje ove predivne uspomene. Također su Jelena i Matija Kutnjak sudjelovali na kursilju, ali na drugom terminu za srednjoškolce.
Lara Bogdan

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...