+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije

Dodano : 13.01.2020

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir
Varaždinske biskupije

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije koji se održavao ove subote u Murskom Središću. U konkurenciji od 10 ekipa, naši su dečki osvojili prvo mjesto pobjedivši (nakon boljeg izvođenja penala) ekipu “Uznesenje BDM” iz Molva kojima je pripalo drugo mjesto, dok je treće mjesto osvojila ekipa iz “Ivanovci” iz Ivanca. Osim toga, Kristijan Padarić je osvojio i nagradu kao najbolji vratar turnira. Podsjećamo, nakon 2 odigrana turnira, naši mladi drže prvu poziciju kao najbolja ekipa u biskupiji te se polako pripremaju za idući turnir koji će biti 8.2. u Molvama. Na ovom turniru za našu ekipu igrali su: Mihael Goričanec, Kristijan Padarić, Filip Padarić, Ivan Rožman, Marko Rožman, Marko Sakač, Hrvoje Kovačić, Antonio Šoštarić, Jura Vinko, Luka Kirec, Tin Haček, Petar Tomšić i Dominik Bistrović.
Tekst i slike: Tomislav Sakač

 

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...