+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije

Dodano : 13.01.2020

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir
Varaždinske biskupije

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije koji se održavao ove subote u Murskom Središću. U konkurenciji od 10 ekipa, naši su dečki osvojili prvo mjesto pobjedivši (nakon boljeg izvođenja penala) ekipu “Uznesenje BDM” iz Molva kojima je pripalo drugo mjesto, dok je treće mjesto osvojila ekipa iz “Ivanovci” iz Ivanca. Osim toga, Kristijan Padarić je osvojio i nagradu kao najbolji vratar turnira. Podsjećamo, nakon 2 odigrana turnira, naši mladi drže prvu poziciju kao najbolja ekipa u biskupiji te se polako pripremaju za idući turnir koji će biti 8.2. u Molvama. Na ovom turniru za našu ekipu igrali su: Mihael Goričanec, Kristijan Padarić, Filip Padarić, Ivan Rožman, Marko Rožman, Marko Sakač, Hrvoje Kovačić, Antonio Šoštarić, Jura Vinko, Luka Kirec, Tin Haček, Petar Tomšić i Dominik Bistrović.
Tekst i slike: Tomislav Sakač

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...