+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije

Dodano : 13.01.2020

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir
Varaždinske biskupije

Naši mladi osvojili su i drugi po redu Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije koji se održavao ove subote u Murskom Središću. U konkurenciji od 10 ekipa, naši su dečki osvojili prvo mjesto pobjedivši (nakon boljeg izvođenja penala) ekipu “Uznesenje BDM” iz Molva kojima je pripalo drugo mjesto, dok je treće mjesto osvojila ekipa iz “Ivanovci” iz Ivanca. Osim toga, Kristijan Padarić je osvojio i nagradu kao najbolji vratar turnira. Podsjećamo, nakon 2 odigrana turnira, naši mladi drže prvu poziciju kao najbolja ekipa u biskupiji te se polako pripremaju za idući turnir koji će biti 8.2. u Molvama. Na ovom turniru za našu ekipu igrali su: Mihael Goričanec, Kristijan Padarić, Filip Padarić, Ivan Rožman, Marko Rožman, Marko Sakač, Hrvoje Kovačić, Antonio Šoštarić, Jura Vinko, Luka Kirec, Tin Haček, Petar Tomšić i Dominik Bistrović.
Tekst i slike: Tomislav Sakač

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...