+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Održan 3.SUSRET, Sinodalnog hoda crkve

Dodano : 01.04.2022

Održan 3.SUSRET, Sinodalnog hoda crkve.

I naša župa sudjeluje u Sinodalnom hodu i u skladu s tim održavaju se susreti i rasprave u  skupinama u zajedništvu s članovima zajednice i našim župnikom.

Tijekom susreta ukratko se prolaze tematske cjeline – članovi skupina ali i ostali vjernici su pozvani dati svoj doprinos raspravi.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...