+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Otac biskup Berislav Grgić u posjetu našoj župi

Dodano : 26.02.2023

Danas je boravio u našoj župi otac biskup Berislav Grgić biskup najsjevernije biskupije u svijetu. Živi u gradu Tromse u Norveškoj. Ovdje je bio na odmoru pa je spojio ugodno s korisnim. Služio je sv. Misu i propovijedao u našoj župi .

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...