+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Otac biskup Berislav Grgić u posjetu našoj župi

Dodano : 26.02.2023

Danas je boravio u našoj župi otac biskup Berislav Grgić biskup najsjevernije biskupije u svijetu. Živi u gradu Tromse u Norveškoj. Ovdje je bio na odmoru pa je spojio ugodno s korisnim. Služio je sv. Misu i propovijedao u našoj župi .

Pročitajte još

Krizmanički tečaj u župi

U petak 17.3. započeo je krizmanički tečaj u župi u Svetom Martinu na Muri. Animatori su se okupili u velikoj dvorani nešto ranije kako bi pripremili sve što je potrebno a tamo im se pridružio vlč. Krunoslav Sajko, a u njihovom susretu osjetila se radost i...

Održan Križni put 2023. godine

Župa Svetog Martina biskupa svake godine organizira križni put po cijeloj župi. Pobožnost križnog puta stavlja vjernicima, ali i drugim ljudima na srce razmišljanje o smislu žrtve, ljubavi i života želeći podsjetiti da je i sam Bog imao svoj križni put, ali da je...