+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Otvaranje oldtimer sezone 2023.

Dodano : 11.04.2023

Na Uskrsni ponedjeljak , već tradicionalno u našoj župi, župnik služi misu za sve vozače na početku otvaranja oldtimer sezone, a nakon misnog slavlja na Trgu Svetog Martina blagoslivlja vozače i vozila.
Tijekom misnog slavlja župnik Mladen Gorupić je sve posebno pozvao da ne zaborave tijekom zemaljskog putovanja slijediti pravi put, a to je put našeg Spasitelja Isusa Krista.

To je put na kojem nema prometnih nesreća. To je put koji nas vodi sigurno do cilja. Župnik je svima čestitao Uskrs i zaželio da uskrsnu radost pronose kroz svoj svakidašnji život.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...