+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Otvaranje oldtimer sezone 2023.

Dodano : 11.04.2023

Na Uskrsni ponedjeljak , već tradicionalno u našoj župi, župnik služi misu za sve vozače na početku otvaranja oldtimer sezone, a nakon misnog slavlja na Trgu Svetog Martina blagoslivlja vozače i vozila.
Tijekom misnog slavlja župnik Mladen Gorupić je sve posebno pozvao da ne zaborave tijekom zemaljskog putovanja slijediti pravi put, a to je put našeg Spasitelja Isusa Krista.

To je put na kojem nema prometnih nesreća. To je put koji nas vodi sigurno do cilja. Župnik je svima čestitao Uskrs i zaželio da uskrsnu radost pronose kroz svoj svakidašnji život.

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....