+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

OTVORENJE OLDTIMER SEZONE – MISA I BLAGOSLOV

Dodano : 18.04.2016

blagoslov vozila

Na Uskrsni ponedjeljak služena je misa za sve članova oldtimer klubova, a poslije mise na Trgu je bio blagoslov vozila i vozača.
Na misi je župnik sve pozvao da svojim vožnjama šire radost Isusova Uskrsnuća i do dobrim riječima i djelima.
Već tradicionalno su došli gosti kuburaši iz Višnjice te  ispalili  počasne plotune iz svojih kubura i time označili početak otvorenja oldtimer i motociklističke sezone. Potom je započela prva ovogodišnja panoramska vožnja kroz Sv. Martin na Muri te Donji i Gornji Koncovčak i nazad do Svetog Martina na Muri.

kuburasi

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...