+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

OTVORENJE OLDTIMER SEZONE – MISA I BLAGOSLOV

Dodano : 18.04.2016

blagoslov vozila

Na Uskrsni ponedjeljak služena je misa za sve članova oldtimer klubova, a poslije mise na Trgu je bio blagoslov vozila i vozača.
Na misi je župnik sve pozvao da svojim vožnjama šire radost Isusova Uskrsnuća i do dobrim riječima i djelima.
Već tradicionalno su došli gosti kuburaši iz Višnjice te  ispalili  počasne plotune iz svojih kubura i time označili početak otvorenja oldtimer i motociklističke sezone. Potom je započela prva ovogodišnja panoramska vožnja kroz Sv. Martin na Muri te Donji i Gornji Koncovčak i nazad do Svetog Martina na Muri.

kuburasi

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...