+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

OTVORENJE OLDTIMER SEZONE – MISA I BLAGOSLOV

Dodano : 18.04.2016

blagoslov vozila

Na Uskrsni ponedjeljak služena je misa za sve članova oldtimer klubova, a poslije mise na Trgu je bio blagoslov vozila i vozača.
Na misi je župnik sve pozvao da svojim vožnjama šire radost Isusova Uskrsnuća i do dobrim riječima i djelima.
Već tradicionalno su došli gosti kuburaši iz Višnjice te  ispalili  počasne plotune iz svojih kubura i time označili početak otvorenja oldtimer i motociklističke sezone. Potom je započela prva ovogodišnja panoramska vožnja kroz Sv. Martin na Muri te Donji i Gornji Koncovčak i nazad do Svetog Martina na Muri.

kuburasi

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...