POSTAVLJENI NOVI LUSTERI

Dodano : 27.05.2021

Poštovani župljani!

Akcija nabave novih lustera za našu župnu crkvu je uspješno završila. Nabavili smo tri nova lustera koji od prošlog tjedna daju toliko potrebno svijetlo, ali također uljepšavaju našu crkvu.

Akciju smo započeli u veljači i početkom svibnja smo je uspješno završili. U akciji je
sudjelovalo 87 obitelji, a među njima i neki naši poduzetnici. Ukupno smo sakupili
69.380,00kn. Ukupni troškovi: za lustere 68.188,00kn, žarulje za lustere 2.343,75kn, te
materijal za postavu lustera 600,00kn (tvrtka SmartWay besplatno je postavila lustere i struju).

Sveukupni troškovi iznose 71.131,75kn.

Svakom darovatelju uručit ćemo zahvalnicu u znak zahvale.
Još jednom, najveća hvala svim darovateljima!

Župnik: Mladen Gorupić