Povodom Dana državnosti župnik Župe sv. Martina biskupa, velečasni Mladen Gorupić , održao je svetu misu zahvalnicu za Domovinu

Dodano : 30.05.2022

Povodom Dana državnosti župnik Župe sv. Martina biskupa, velečasni Mladen Gorupić , održao je svetu misu zahvalnicu za Domovinu.

Nakon svete mise ispred spomen ploče koja je postavljena u čast našim poginulim braniteljima Domovinskog rata u ime općine cvijeće je položio općinski načelnik Martin Srša te predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak.

Članovi Udruge hrvatskih veterana Domovinskog rata Općine Sv. Martin na Muri, vatrogasci DVD-a Sv. Martin na Muri i DVD-a Lapšina, kao i pripadnici MUP-a zapalili su svijeće te minutom šutnje odali počast svim hrvatskim braniteljima koji su položili svoje živote za Domovinu.

Nakon tog svečanog čina župni zbor otpjevao je pjesmu „Bože čuvaj Hrvatsku“.