+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Povodom Dana državnosti župnik Župe sv. Martina biskupa, velečasni Mladen Gorupić , održao je svetu misu zahvalnicu za Domovinu

Dodano : 30.05.2022

Povodom Dana državnosti župnik Župe sv. Martina biskupa, velečasni Mladen Gorupić , održao je svetu misu zahvalnicu za Domovinu.

Nakon svete mise ispred spomen ploče koja je postavljena u čast našim poginulim braniteljima Domovinskog rata u ime općine cvijeće je položio općinski načelnik Martin Srša te predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak.

Članovi Udruge hrvatskih veterana Domovinskog rata Općine Sv. Martin na Muri, vatrogasci DVD-a Sv. Martin na Muri i DVD-a Lapšina, kao i pripadnici MUP-a zapalili su svijeće te minutom šutnje odali počast svim hrvatskim braniteljima koji su položili svoje živote za Domovinu.

Nakon tog svečanog čina župni zbor otpjevao je pjesmu „Bože čuvaj Hrvatsku“.

Pročitajte još