+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA PRVU SVETU PRIČEST

Dodano : 12.12.2017

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA PRVU SVETU PRIČEST

U nedjelju 10. prosinca za vrijeme svete mise u 10.00 sati je bilo predstavljanje 25 kandidata za „PRVU SVETU PRIČEST“. Župnik je svakog pojedinačno prozvao te bi po dolasku rekli evo me i dobili mali molitvenik.
Nakon što su svi došli zajedno su izmolili ispovijest vjere Hrvata katolika te pošli na svoje mjesto.
Bio je to svečan trenutak za kandidate za „PRVU SVETU PRIČEST“, za njihove obitelji, ali i za čitavu župnu zajednicu.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...