+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA PRVU SVETU PRIČEST

Dodano : 12.12.2017

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA PRVU SVETU PRIČEST

U nedjelju 10. prosinca za vrijeme svete mise u 10.00 sati je bilo predstavljanje 25 kandidata za „PRVU SVETU PRIČEST“. Župnik je svakog pojedinačno prozvao te bi po dolasku rekli evo me i dobili mali molitvenik.
Nakon što su svi došli zajedno su izmolili ispovijest vjere Hrvata katolika te pošli na svoje mjesto.
Bio je to svečan trenutak za kandidate za „PRVU SVETU PRIČEST“, za njihove obitelji, ali i za čitavu župnu zajednicu.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...