+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA PRVU SVETU PRIČEST

Dodano : 12.12.2017

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA PRVU SVETU PRIČEST

U nedjelju 10. prosinca za vrijeme svete mise u 10.00 sati je bilo predstavljanje 25 kandidata za „PRVU SVETU PRIČEST“. Župnik je svakog pojedinačno prozvao te bi po dolasku rekli evo me i dobili mali molitvenik.
Nakon što su svi došli zajedno su izmolili ispovijest vjere Hrvata katolika te pošli na svoje mjesto.
Bio je to svečan trenutak za kandidate za „PRVU SVETU PRIČEST“, za njihove obitelji, ali i za čitavu župnu zajednicu.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...