Prisegnuli novi članovi Pastoralnog i ekonomskog vijeća

Dodano : 01.04.2022

Na kraju euharistijskog slavlja u nedjelju 27.03.2022. prisegnuli su novoizabrani članovi župnoga Pastoralnog i ekonomskog vijeća.

Obećali su da će u suradnji sa župnikom savjesno i zauzeto obavljati svoju službu za dobro naše župne zajednice.

U ekonomsko vijeće su odabrani: Ivan Kutnjak, Stanko Perčić, Branko Polanec, Mijo Krajačić, Mihael Karlovčec, Mirko Stojko, Zlatko Posel.

U Pastoralno vijeće odabrani su: Ana Špoljarić, Darinka Karlovčec, Valentina Bogdan,  Barbara Premuš Lovrek, Leon Rešetar, Snježana Srša, Marija Novak, Dragica Kirec, Ivan Vinko, Robert Belović, Dejan Vinko, Tanja Franjo

Vjerujemo da će pastoralni vijećnici kao i ekonomsko vijeće ustrajati u svom nastojanju da rade na unaprjeđenju liturgijskog i pastoralnog života naše župe.