+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Prisegnuli novi članovi Pastoralnog i ekonomskog vijeća

Dodano : 01.04.2022

Na kraju euharistijskog slavlja u nedjelju 27.03.2022. prisegnuli su novoizabrani članovi župnoga Pastoralnog i ekonomskog vijeća.

Obećali su da će u suradnji sa župnikom savjesno i zauzeto obavljati svoju službu za dobro naše župne zajednice.

U ekonomsko vijeće su odabrani: Ivan Kutnjak, Stanko Perčić, Branko Polanec, Mijo Krajačić, Mihael Karlovčec, Mirko Stojko, Zlatko Posel.

U Pastoralno vijeće odabrani su: Ana Špoljarić, Darinka Karlovčec, Valentina Bogdan,  Barbara Premuš Lovrek, Leon Rešetar, Snježana Srša, Marija Novak, Dragica Kirec, Ivan Vinko, Robert Belović, Dejan Vinko, Tanja Franjo

 

Vjerujemo da će pastoralni vijećnici kao i ekonomsko vijeće ustrajati u svom nastojanju da rade na unaprjeđenju liturgijskog i pastoralnog života naše župe.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...