+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PROSLAVA BLAGDANA BL. ALOJZIJA STEPINCA

Dodano : 09.02.2019

PROSLAVA BLAGDANA BL. ALOJZIJA STEPINCA

U subotu predvečer blagdana bl. Alojzija Stepinca u Grkaveščaku smo svečano proslavili blagdan bl. Alojzija Stepinca, suzaštitnika kapelice u Grkaveščaku i suzaštitnika naše biskupije.
Uz pomalo prohladno, ali sunčano vrijeme okupio se lijepi broj vjernika koji su molili zagovor blaženika i milost Božju.
Župnik je sve pozvao na ustrajnost u vjeri po primjeru bl. Alojzija Stepinca.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...