+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PROSLAVA BLAGDANA GOSPE LURDSKE

Dodano : 13.02.2018

U KAPELICI GOSPE LURDSKE U VRHOVLJANU MOLITVA KRUNICE

U nedjelju na blagdan Gospe Lurdske u večernjim satima u župnoj crkvi bilo je euharistijsko klanjanje, a nakon klanjanja procesija sa svijećama do kapelice Gospe Lurdske u Vrhovljanu. Nakon procesije u kapelici  izmolili smo krunicu i otpjevali nekoliko marijanksih pjesama.
Hvala DVD-u Sveti Martin na Muri koji su prilikom procesije i molitve u kapelici pazili na promet.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...