+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PROSLAVA BLAGDANA GOSPE LURDSKE

Dodano : 13.02.2018

U KAPELICI GOSPE LURDSKE U VRHOVLJANU MOLITVA KRUNICE

U nedjelju na blagdan Gospe Lurdske u večernjim satima u župnoj crkvi bilo je euharistijsko klanjanje, a nakon klanjanja procesija sa svijećama do kapelice Gospe Lurdske u Vrhovljanu. Nakon procesije u kapelici  izmolili smo krunicu i otpjevali nekoliko marijanksih pjesama.
Hvala DVD-u Sveti Martin na Muri koji su prilikom procesije i molitve u kapelici pazili na promet.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...