+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PROSLAVA BLAGDANA GOSPE LURDSKE

Dodano : 13.02.2018

U KAPELICI GOSPE LURDSKE U VRHOVLJANU MOLITVA KRUNICE

U nedjelju na blagdan Gospe Lurdske u večernjim satima u župnoj crkvi bilo je euharistijsko klanjanje, a nakon klanjanja procesija sa svijećama do kapelice Gospe Lurdske u Vrhovljanu. Nakon procesije u kapelici  izmolili smo krunicu i otpjevali nekoliko marijanksih pjesama.
Hvala DVD-u Sveti Martin na Muri koji su prilikom procesije i molitve u kapelici pazili na promet.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...